پرش به

مهمان گرامی برای استفاده از تمامی امکانات سایت باید به اکانت خود در این سایت وارد شوید ورود به سایت اگر قبلا ثبت نام نکرده اید می توانید ثبت نام کنید
تصویر

آغاز عملیات احداث مجموعه کارگاهي نمايشگاهي روستاي زفره

مجموعه کارگاهي نمايشگاهي روستاي زفره عملیات احداث

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5 پاسخ برای این موضوع

zefreh

zefreh

عضو پیشرفته

• مدیر کل انجمن
  • 228 ارسال
بسمه تعالی.

بالاخره با حضور معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری اصفهان کلنگ احداث اولین مجموعهٔ کارگاهی- نمایشگاهی هنری با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال در روستای زفره به زمین زده شد.

همزمان با آغاز هفتهٔ دفاع مقدس، دکتر مهدی جمالی‌نژاد معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری و مدیرکل امور روستای استان اصفهان از روستای تاریخی زفره اصفهان بازدید کردند.

در این بازدید معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری اصفهان ضمن گفتگو با هنرمندان قلمزن این روستا از مشکلات پیش روی این افراد اطلاع یافت.

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری با اشاره به پیشینهٔ تاریخی این روستا و وجود هنرمندان و افراد شاخص علمی و مذهبی از جمله مرحوم نخودکی در این روستا، به مشکلات میراث فرهنگی و تاریخی موجود رسیدگی کرد.

جمالی‌نژاد در ادامه سفر خود کلنگ احداث مجموعهٔ کارگاهی- نمایشگاهی هنری روستای زفره را در کنار دهیاری روستا به زمین زد.

وی ازاختصاص بودجه ۶۰۰ میلیون ریالی به احداث این کارگاه خبر داد و افزود: این مجموعهٔ کارگاهی- نمایشگاهی هنری اولین کارگاه هنری روستایی در سطح استان اصفهان است.

• zefreh, سرچشمه و ثمین این پست را پسندیده است

ثمین

ثمین

کاربر جدید

• کاربر
  • ستاره
  • 8 ارسال

بسیار خبر خوبی بود

به خصوص از این جمله """این مجموعهٔ کارگاهی- نمایشگاهی هنری اولین کارگاه هنری روستایی در سطح استان اصفهان است."""

که در خبر آمده بود بسیار خوشحال شدم

دست شما ، دکتر جمالی ، استانداری اصفهان و هر کسی که داره برای زفره یه کاری انجام می ده درد نکنه

دمتون گرم  :rolleyes:

• zefreh و سرچشمه این پست را پسندیده است

بیبین کارادا

سرچشمه

سرچشمه

عضو پیشرفته

• مدیر ارشد انجمن
  • ستارهستارهستاره
  • 176 ارسال

سلام به همه

امیدوارم به زودی این مجموعه کارگاهی به بهره برداری برسه و اسامی همه ی هنرمندانش در بخش هنرمندان زفره ای ثبت بشه

:) با تشكر
سرچشمه

استاكس نت

استاكس نت

عضو پیشرفته

• مدیر ارشد انجمن
  • ستارهستارهستاره
  • 327 ارسال

جای را پیدا نکردم سلام کنم گیچ بودم کافی نتی یه هم عجله داشت گفتم همین جا یه سلام به تمام برو بچه های پاکار زفره می کنم خسته نباشی به مدیریت برای این همه کار واقعا خسته نباشید میگم دمت گرم

انشاالله میام وپرچم زفره را بالا تر می بریم به امید دیدا.بای بایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

• zefreh و سرچشمه این پست را پسندیده است

zefreh

zefreh

عضو پیشرفته

• مدیر کل انجمن
  • 228 ارسال

سلام

مخلص استاکس نت هم هستیم

من که واقعاً دلم برات تنگ شده

پرچم ما همیشه بالاست

• zefreh این پست را پسندیده است

سرچشمه